Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Időnként mintha lenyeltem...

Időnként mintha lenyeltem volna egy egész mentolos cukrot? Lehet ez epe?

Figyelt kérdés
Doki szerint epe miatt érzek a gyomromban mindenféle furcsaságokat.Hányinger,telségérzet,böfögés és időnként mintha egészben lenyelnék egy mentolos cukrot és a gyomromba hirtelen szétolvadna.Nagyon rossz érzés és már 5 napja küzdök vele,néha még a hideg is ráz,de nincs lázam.Mitől lehet,tényleg epétől? Már kezdek mindenféle rosszra gondolni,hogy gyomorrák, szívinfarktus,stb.Azt mondta ha nem múlik jövőhéten beküld UH-ra.Volt már valakinek ilyen?
2013. dec. 3. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én coltam uh-n és nem találtak semmit. Meszes követ és a gyullafast tudják kimutatni. Lagykovek attól meg lehetnek. Javaslom a menta tea-t én azzal élek. Teljes epeko kizárás csak kontrasztanyagos gyomortukrozessel lehetséges.
2013. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó,de te is éreztél hasonlókat?
2013. dec. 3. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly volt ilyen tünetem hetekig. Elmentem orvoshoz vele és adott egy emésztésre ható antibiotikumot ami rendbehozott. Az én orvosom azt mondta, hogy valami fertőzés lehetett. Ugyanezeket éreztem, holott előtte soha. Azért ne éld bele magad, hogy komoly bajod van, mert túl hirtelen jöttek ezek a tünetek.
2013. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen...de lehet neked meg helicobacter pylori amit 2 antibiotikummal lehet kezelni. Az is okoz ilyen gyomoreges szerű tüneteket. Tukrozessel egyértelműen eldontetik, hogy mi.
2013. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!