Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mit szoktatok csinálni ha...

Ti mit szoktatok csinálni ha nem bírtok elaludni? Már próbáltam a számolást, hát nem jött be, csak eluntam magam tőle viszont álmos nem lettem. Nem akarok nyugtatót szedni még altatót se. Mit tegyek? (a lelki világommal sincs semmi gond)

Figyelt kérdés

alvás

pihenés



2013. dec. 3. 21:20
 1/5 anonim válasza:

Ehez egy saját módszer kell szerintem.

Én se tudok néha eladni akkor várok amíg el nem alszok.

Nálam se jön be semmi.

És nem tudom hány éves vagy de tényleg nincs értelme nyugtatót szedni.

Én max úgy alszok el ha mélyen gondolkozok értelmes dolgokról. Próbáld meg.

2013. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul alszom. Valójában csak akkor tudok nagyon jókat aludni, ha jól berúgok. Az altatót még nem próbáltam ki, de ki fogom, mert ez nem állapot. Még ha egész nap melóztam, és hulla vagyok, akkor is alig tudok elaludni.
2013. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 automatakoktel ***** válasza:

Attól függ akarok e aludni. Ha nem akkor nem alszom, ha akarok akkor meg van hogy ez segít https://www.youtube.com/watch?v=5JYueTqWmyo


Sosem figyelek a szövegére egyszerüen csak ellazít.

2013. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Filmeket vetítek a fejemben.

És mielőtt bárki reagálna, a szüleim TV-jét annak idején heti rendszerességgel kapcsoltam ki 1-2 körül.

2013. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 automatakoktel ***** válasza:
Én meg zenélni szoktam. :)
2013. dec. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!