Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelente hányingerem van....

Reggelente hányingerem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja, amikor reggelente felekelek, azonnal vissza kell feküdnöm, mert olyan hányinger és rosszullét jön rám, hogy esélytelen, hogy álllva maradjak. Elsápadok, kiver a víz, de közben fázom, szóval értitek, tipikusan ez a "de szarul vagyok" érzés. Ha a terhességet kizárjuk, mitől lehet? Volt már valakinek ilyen? Ha a terhességet is belevesszük, akkor ez a megtermékenyítés után hány nappal szokott előjönni? Egy hónapon belül lehetséges?

2013. dec. 7. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,de én nekem se a terhesség miatt. Nem tudom az okát. De ha bizonytalan vagy akkor vegyél egy terhességi tesztet. Felkeltem és egyszercsak jött,én meg szaladtam a vécére... Hát érdekes az emberi test müködése
2013. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ételallergiától volt. :S
2013. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!