Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy már évek...

Mitől lehet, hogy már évek óta a fülem mögött állandóan gennyesedik?

Figyelt kérdés

Legfőképp a jobb fülem, de a bal fülemen is szokott lenni vmi megszáradt genny szerű valami amit ha csak havonta kaparok le, akkor elég sok összegyűlik.

mitől lehet?

22f



2013. dec. 17. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Havonta kaparod le? Te jó ég, hát nem mosod meg legalább hetente kétszer a füled mögött????!!!! :-o
2013. dec. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy mosni kene...
2013. dec. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég durván hangzik,amit előttem írtak,de igaz. Ha kell minden nap tisztítsd meg alaposan a füled mögötti területet is.Ha ezt nem teszed,a hámló bőr és az állandóan termelődő faggyú rátapad arra a bőre,ami alatt befertőzés alakulhat ki. Ha már kialakult,mint esetedben,akkor a tisztítás mellett szükség lehet kezelésre(pl.Alkcema kenőcs),ha a fokozott hámlás miatt gyorsan kialakul nálad ilyen felrakódás.akkor kenegesd minden nap valamilyen hidratáló kenőccsel. A fejed nem korpás? Máshol nincs ilyen?
2013. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem nem inkább félhetente szoktam tisztítani, de néha elfelejtem, és ha mondjuk egy hetente kapargatnám akkor sokkal több lenne.


de néha korpás a hajam, de szerintem rossz sampont használok, mikor már nem korpás nem használok korpásodás ellenit, és előjön pár hónap múlva. Máshol nincs ilyen gondom

2013. dec. 17. 10:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Vegyél Nizoral sampont és azzal mosd a hajad. A korpának és a füled mögötti elváltozásnak valószínűleg gombásodás az oka.
2013. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az gyógyszertári?
2013. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hosszúhajú ***** válasza:
egyébként ha folyton lekaparod, akkor újra csak sebet képzel, nem hagyod begyógyulni.
2013. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen én is ezt mondanám, ha nem élném át, de annak semmi értelme, hogy évek óta nem akar begyógyulni, ez nem olyan seb mint ami sérüléskor keletkezik, és vérzik eleinte
2013. dec. 19. 09:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez így igaz.Ez nem seb,hanem egy "falrakódás",ami lehet egyszerű seborrhoea,de akár pikkelysömör is. Ha a Nizoral sampon segít,akkor valószínűleg "csak" seborrhoea. Az ilyen falrakódásokat pedig pontosan,hogy el kell távolítani,mert ha nem teszed egyre vastagabb lesz és alatta fertőzés alakul ki.
2013. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!