Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki jobb kedvre derítene? :/

Valaki jobb kedvre derítene? :/

Figyelt kérdés

annyira kilátástalannak tűnik most minden :( nem szívesen beszélek arról,hogy miért is pontosan(leginkább szerelmi ügyek,és a barátságaim is megromlottak mostanában),de olyan jól esne most pár kedves szó :(

ne vegyétek ezt önsajnálatnak,de tényleg eléggé padlón vagyok :(

valaki? :)


2013. dec. 22. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Fel kell dolgozni, nincs mese, de lesznek jobb napjaid...

Gondolj arra hogy azt a szenvedést amit most átélsz vissza fogod kapni jó érzések formájában:)

Csak légy türelmes:)

2013. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Például sokat segíthet, ha Te elkezdesz itt az egészség rovatban vagy az öngyilkosságot fontolgatóknál vigasztalgatni másokat. Van egy mondás: - Nagyon vágytam egy új cipőre, amíg találkoztam egy emberrel, akinek nem volt lába.

Hány éves vagy? és fiú vagy lány?

Írhatsz privátban is, megpróbálok válaszolni. Vagy hívd fel a NANE-t. este 10-ig ingyenesen hívható. Van felnőtteknek külön és gyermekeknek külön telefonszámuk! és ők szakképzettek! és névtelenül, persze!

(és kérdezd meg magadtól, minek örülnél? egy vígjátéknak? egy fagyinak? egy forró fürdőnek? és csináld is meg!)

2013. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!