Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vékony, világos széklet....

Vékony, világos széklet. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha agyagszerű és bűzös, zsíros, akkor epeút elzáródásra...
2009. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Esetleg giliszta.
2009. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia.Megoldodott a probléma,hogy mitől volt olyan?Mert nekem most az ilyen van,és nem tudom mitől?Még egy kérdés,lehet kicsit ciki:milyen vékony?Mint egy ceruza,vagy vastagabb?Elöre is kösz!
2009. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia! Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de csak most vettem észre, hogy írt valaki.


Megoldódott de magától. Kb. 1 hétig volt ez a problémám, nem voltam vele orvosnál. De sokan azt mondták, hogy idegeskedéstől is lehet, bár nekem úgy nyár óta elég változatos a székletem 1x ilyen 1x olyan :S De már próbálok nem megilyedni.

Hát kb olyan volt mint egy ceruza :D

Neked azóta rendeződött a dolog? Ha esetleg kivizsgáltattad magad, kérlek írd meg mi történt!

Jobbulást!

2010. jan. 4. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi topic, de ugyanez most az én problémám már 3. napja és nagyon félek, mert mindenhol rossz dolgokat olvasni róla! Úgy kezdődött, hogy tegnap előtt abszólút nem is kellett aznap nagydolgoznom, majd tegnap 1x voltam de keveset, ma ugyanez. Nekem annyira nem világos, normál színű, állagú, de vékony és kevés. Nem mint egy ceruza, de vékonyabb a megszokottnál.


Nagyon félek hogy nem komolyabb a probléma, még csak 21 éves vagyok.. Remélem magától rendbe jön nekem is! Most igyekszem több folyadékot inni, meg mozogni jobban.

2020. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy első válaszoló, azért ilyesmivel ne riogass senkit.

Az epepangás/elzáródás/kő típusos, súlyos tünetekkel jár mint az erős görcs, láz, hányinger.. Szinte mint egy vakbélgyulladás.

Szerintem ez kevés tünet lenne hozzá.

2020. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!