Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak egészséges ez?

Mit csináljak egészséges ez?

Figyelt kérdés

alig eszem 2-3 napja valamit, tegnap és ma pedig szó szerint semmit (1-1 bögre kávén kívül tegnap meg 3 dl narancslé és ennyi).. folyamatosan hányingerem van és valamennyire üresne érzem a gyomrom de amint elkezdek enni valamit a 2. falat után nagyon telítettnek érzem magam és kész.. megy a hasam (anyukám szerint az erős kávé miatt) néha erőtlennek érzem magam és lemegy a vércukrom de nem tudom mit tehetnék. amúgy meg járok kelek mindenfelé és ahhoz képest nem is vagyok fáradt. fogytam is

lehet hogy a cigarettától van hányingerem és étvágytalanságom? (nem szívok sokat, kb naponta 2 szálat) amúgy ez nekem csak jó mert amúgy úgy kell rávennem magam hogy ne egyek annyit mert diétázni akarok most meg ha akarok sem tudok enni.


2013. dec. 28. 16:46
 1/2 anonim válasza:

Mindenképpen menj egy orvoshoz, valószínűleg ez nem betegség, de ettől függetlenül, ha nem javul a dolog látogasd meg a körzetidet.

A diétával kapcsolatban: Felejtsd el. Semmi értelme annak, hogy egy hét alatt fogyj 2-3 kg-t (ha egyáltalán tudsz tőle fogyni- mert erre is kevés az esély) utána meg visszahízd a 2-3-szorosát. Ha csak kávét vagy egyéb koffein dús terméket fogyasztassz az tönkreteheti hosszútávon az egész gyomrodat. Azért érzed magad erőtlennek mert a kávé csak fölnyomja a vérnyomásod, de nem sok energia van benne amit a tested hasznosítani tudna.

2013. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az étvágytalanságod,a hányinger és a hasmenés is attól van most,hogy "bekaptál" egy vírust,vagy "túletted" magad az ünnepek alatt. Ha nem esik jól nem fontos enni,de a folyadékbevitelre figyelj oda! Ha eszel valamit az nem legyen zsíros,fűszeres és egyszerre csak kevés.
2013. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!