Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi lehet? (Kérdésed túl...

Ez mi lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Hát nem is tudom hogy fogalmazzam meg tehát minden dologban szeretek középen lenni mondok pár példát és érthetőbb lesz... Ha leülök társaságba szeretek középen lenni, ha van 3 ceruza akkor a középsőt veszem el mindig mert zavar hogyha valamelyik szélsőt veszem el hogyha van 5 ceruza akkor a középső kettőt veszem el, kocsiba is szeretek középen ülni és ha máshol ülök kellemetlenül érzem magam ezek a dolgok normálisan vagy ez valamilyen "betegség"?

2013. dec. 29. 01:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek enyhe kényszeres dolgok,de nem kell vele foglalkoznod. Nagyon sok embernek vannak hasonló dolgai. Ha nem befolyásolják az életedet és együtt tudsz vele élni,semmi gond nincs ezzel.
2013. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok sokszor. Ha nem vesszük most figyelembe a ceruzás dolgot, én azért szeretek inkább középen lenni, mint oldalt, mert én úgy nagyobb biztonságban érzem magam, hogy két dolog közt vagyok, vagy esetleg több dolog közepén.

Lehet, hogy ez hülyén hangzik, de nálam így van. Szerintem nálad is ezért van így de nem biztos... Nem tudom...

2014. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!