Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet a fulzugast enyhite...

Hogy lehet a fulzugast enyhiteni ha a kezeles nem hatasos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Szia.

A fül zúgásra van kezelés? nem is tudtam...

először is vérnyomás mérés, utána ha ez megvolt akkor ide leírod mennyi is volt, mert a magas vérnyomástól is lehet.

meg még ezeregy dologtól, orvosnál voltál vagy elmentél hallás vizsgálatra és jóccakát akkor vegyek részt egy kezelésen mert biztos a fülemmel van gond...(?)

2009. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilvan ha azt irtam hogy a kezeles nem hatasos akkor az azt jelenti hogy kivizsgalas utan kezeltettem magam (gyogyszer)es nincs semmi hatasa.Vagy nem irtam eleg vilagosan?
2009. nov. 30. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
ginko biloba gyógynövény segít de napi 120 mg az a dózis, ami hat ilyen probléma esetén.
2009. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

1. válaszoló vagyok.

most nem azért de a ginko biloba az ugye szív és érrendszeri, vérnyomás csökkentő növény.

már bocs...

2009. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Mivel a fulzugast okozhatja magas vernyomas,ezert tartozik a fulzugas egyik gyogymodja foze ,egyebkent nem kimondottan magas vernyomas ellen van hanem a periferias keringes serkentesere,tehat akinek magas vernyomasa van ,nem eleg ra a gingko biloba...
2009. dec. 1. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!