Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a derekam, a hasam alja...

Fáj a derekam, a hasam alja és a hátam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az események időrendi sorrendben úgy jöttek, hogy megjött a mensim 37 napra december végén. Aztán január elsején a szokásos újévi fogadalom, elkezdtem tornázni. (Felülés, napi 10 fekvő stb.) Esténként annyira megfájdul a derekam jobb oldalt, hogy ha bekenem jégzselével épp annyira megszünteti, hogy eltudjak aludni. A hasam alja is fáj, bár szerintem az csak az izomláz, de a hasam megmagyarázhatatlan módon fáj. Mintha szúrna benne valami, meg mintha enyhe hányingerem lenne, de sose hányok. Meg a hátam. Jó, nem mozgok sokat, főleg így szünetben, de nem hiszem, hogy egy két hetes szünet alatt így megfájdulna tőle. Az közrejátszhat a hasfájásban, hogy eddig még éjfélkor is ettem, ha úgy jól esett, most meg egyik napról a másikra hat után sosem eszem, és reggel meg alig megy le valami?

2014. jan. 3. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2014. jan. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!