Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában igen gyakran...

Mostanában igen gyakran leesik a vércukorszintem. Mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Ilyenkor rendszerint minden erőm elhagy, és nagyon rosszul érzem magam. Azelőtt ilyen csak igen ritkán fordult elő, de most egyre sűrűbben jelentkezik a dolog. Mit tegyek, hogy ezt megszűntessem? Mi lehet a kiváltó ok?

2014. jan. 6. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint inzulinos vagy tablettás cukorbeteg vagy és leesik? Vagy nem és megmérted? Vagy nem és ez tűnik a legvalószínűbbnek?
2014. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltam cukorbeteg, és jelenleg sem vagyok az (legjobb tudomásom szerint). Nem mérem, nincs is hozzá készülékem. Egyszerűen csak az erre utaló tüneteket észlelem, azaz elhagy minden erőm, szédülök és remegek. Ez igen gyakori, ez az, ami aggaszt.
2014. jan. 6. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Vérnyomás nem lehet? Patikákban elvileg lehet vércukrot mérni.

2014. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, elolvastam, némely tünet láttán egyből magamra ismertem. Valóban ez lehet a kiváltó ok, de azért majd kikérem egy szakértő véleményét is.
2014. jan. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!