Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pulzus, vérnyomás rendben,...

Pulzus, vérnyomás rendben, mégis furán dobog a szívem, mitől?

Figyelt kérdés
Éjjel nem tudtam aludni, mert erősen dobogott a szívem, és megijedtem. Azóta ilyen furán vacakol. Holnap megyek dokihoz, de addig valami jótanács?
2014. jan. 8. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne igyál kávét, teát (zöldet sem) és kólát. Ha rosszabbul vagy, vagy fáj valamid, pl. a mellkasod, karod, hívd az ügyeletet.
2014. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy sem szoktam, valahogy fura ez az érzés, mert nem gyors a pulzus (igaz, szedek rá gyógyszert)
2014. jan. 8. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Pánik betegség egyik jele is lehet, hogy este nyugalmi állapotban, "minden ok nélkül" felpörög a szív...Sajnos én minden este tapasztalom, van hogy aludni sem tudok miatta...Nem azért mert fáj, hanem mert idegesít, hogy érzem, hogy zakatol a mellkasom.
2014. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor hogy tudsz végül elaludni?
2014. jan. 8. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem várnék holnapig,ügyelet,ekg stb...
2014. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 14:52 vagyok


Most lehet kinevetsz, de ilyenkor elkezdem számolni a szívverésem és egyszer csak elalszom. :)

2014. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

dehogy nevetlek, aki egyszer is élt át ilyesmit, az tudja, mit jelent ez :(


köszi, ki fogom próbálni!

2014. jan. 8. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
De azért szerintem menj el egy dokihoz, nem vesztesz vele semmit. Mert azért az sem garancia hogy a pánikbetegségtől van...
2014. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!