Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Szerintetek össze lehet...

SOS Szerintetek össze lehet törni?

Figyelt kérdés
megkérdeztem a gyógyszertárat aztmondták ha filmtabletta nem ajánlatos összetörni, csak ha sima tabletta. nos nekem multivitaminomra az van rá irva hogy filmtabletta amit most vettem észre csak....és annyira nagy, hogy egyszerüen nem birom lenyelni beveszem a számba és nem akar lemenni...nemtudok mit tegyek, ha összetöröm és megiszom teában akkor semennyire sem fog hatni ??

2014. jan. 14. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Össze lehet törni csak más a hatása. Hány éves vagy, hogy nem tanultál meg gyogyszert bevenni? Amikor eszel hányszor akkora falatokat nyelsz le?
2014. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok kérlekszépen, és én a falatokat is megszoktam rágni jól, volt egy pszichés valamim még 2éve félévig nemtudtam enni szilárd ételt mert úgy éreztem megakad a kaja, persze nem volt semmi ott de mégis éreztem, és azóta egyszerüen nem merem lenyelni, nagyon nagy tabletta, biztos lemenni, de mikor beveszem a számba egyszerüen nem akar lemenni....de azért próbálkozni fogok...mert az van rá irva nyújtott hatású. tehát muszáj lesz.
2014. jan. 15. 04:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért te úgy nyeled le a nagy falatokat hogy előtte meg sem rágod? DDD
2014. jan. 16. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!