Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul vagyok, de nem hiszem...

Rosszul vagyok, de nem hiszem hogy mehetek orvoshoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előző héten hazajöttem iskolából, mert nagyon rosszul voltam, elmentünk orvoshoz, szerdáig kiírt, majd csütörtökön reggel szintén rosszul voltam, ezért anya kiírt még egy napra, péntek nagyon lightos nap volt, ott relatív jól bírtam a napot.

Hétvégén szintén rosszul voltam, vasárnap este aludtam kb. 5 órát, majd reggel megint elmentem orvoshoz, írt fel pár nyugtatót, és holnap már mennem kell megint iskolába, de felelek 1-2 tantárgyból, és ezért is ideges vagyok.

Szerintem az miatt is ideges vagyok, hogy előző héten alig voltam az osztállyal, és ezért kicsit úgy érzem mint ha "lemaradtam" volna dolgokról, meg hogy "újra be kell illeszkedni", pedig nagyon jó az osztály, jófej mindenki, de sajnos ez miatt most is durván hányingerem van, most bevettem egy gélesítőt, hogy reggel ne híg legyen a székletem az idegességtől, meg terveztem hogy keveset eszek csak, hogy az ne rontson be a dolgokba.



2014. jan. 20. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Semmi baj,ez velem is megesett már sokszor. Pihenjen,olvass vagy nézz egy filmet és igyál teát,egyél valami finomat. Ne foglalkozz a holnappal. Csak nyugodtan :)
2014. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Meg kell keresni a kiváltó okot és azt megoldani.
2014. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
34%

Hát én kiskoromban sokat lógtam a suliból mondvacsinált bajokkal, aztán már azért sem akartam bemenni, mert milyen furcsa ennyi idő után!

Elég hülye érzés, ismerem én is!

Egyszerűen be kell menni és kész!

Aztán már el is múlt!

Mindenki örülni fog neked, hogy végre megjöttél...!!!

2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!