Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi áll ma legközelebb a...

Mi áll ma legközelebb a Csúcshatás című filmben látható gyógyszerhez?

Figyelt kérdés

Van olyan gyógyszer ami a filmben láthatóhoz hasonló?Ergo jobban érzed magad,megsokszorozódnak a mentális képességeid.

Tehát hogy az adott ember meglévő képességeit teljes mértékben kihasználja.



2014. jan. 25. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
pálinka
2014. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nyilvan
2014. jan. 25. 23:09
 3/7 tubifex válasza:
Tirozin
2014. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cli_hlt ***** válasza:

Semmi, ez a szer teljesen kitalált.


Vannak gyógyszerek, amik bizonyos körülmények között javíthatnak bizonyos kognitív képességeket, de a filmben leírtakhoz mérhető hatást egy általam ismert szer sem képes produkálni.


A stimulánsok, így az amfetaminok és a kokain talán érzésre nyújtanak hasonlót, de a tényleges képességeket nem sokszorozzák meg.

2014. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most átaláltam a számomra ha nem a filmben tapasztalt hatásra, de pl. a tanulást extrém módon megkönnyíti, nem hagy elkalandozni és jó pár órán át tart a hatása. Ezalatt a pár óra alatt nagyon produktív vagyok és "érzem magamban az erőt", hogy megcsináljam a azokat a dolgokat, amihez koncentráció kell de semmi kedvem hozzá. Ez a Scitec-es Mental Focus, nemrég leltem rá és úgy érzem ez egy hosszú barátság kezdete lesz :D A hatása kb fél-háromnegyed óra múlva érződik bevétel után és jó 3-4-5 óráig tart.
2014. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cli_hlt ***** válasza:
A Mental Focus tulajdonképpen koffein, ami fél-egy csésze kávénak felel meg. De igen, a koffein jó cucc, sokan nem is sejtik mennyire, illetve rosszul használják.
2014. jún. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Running man válasza:
Amfetamin származékoktól(kokain,speed..) hasonlóan éreznéd magad,de nem lennél okosabb vagy jobb mint más.
2014. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!