Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyeléskor fájdalmat érzek az...

Nyeléskor fájdalmat érzek az ádámcsutka mellett, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. két hete, nyelésnél tompa fájdalmat érzek az ádámcsutka jobb oldalán. Más panaszt nem okoz, nem akad meg a falat, vagy ilyesmi. Tapintásra nem érzek semmi szokatlant, sőt ha nyomkodom a nyakam az adott helyen, akkor se tudom előidézni a jelenséget.

Volt már valakinek hasonló? Mi lehet ez?

21/F


2014. febr. 1. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Refluxra gondoltam. Nyelocsoveddel lehet valami és azt leggyakrabban a reflux okozza. Kitapintani nem fogod. Egy nyelocsotukrozes ajánlott.
2014. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Refluxom már van egy ideje, elképzelhető, hogy csak mostanra alakult ki ez az elváltozás?
2014. febr. 1. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyelocsovet felmarja rendesrn. Én szedek protonpumpagatlot ezért nincs... Gyomortukrozesen se látták semmi, mert előtte mondtam már, h ég a gyomrom aztán kaptam rá gyogyszerz. Nekem a torkom fájt régebben, vagyis ott lejjeb ahol te mondtad.
2014. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs írni nem tudok androidon
2014. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!