Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kismamák! Én most töltöm a...

Kismamák! Én most töltöm a 10. hetet és nagyon megfáztam. Már kb.1és fél hete taknyos vagyok és fáj a mellkasom, mert le van rakódva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem akar feljönni köhögéssel, sem sehogy. Mit javasoltok? Láz, sem hőemelkedés nincs. Gőzölök kamillával, de az csak az orromnak jó.
2009. dec. 9. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem azonnal menj orvoshoz, mert valami köptetőre lenne szükséged ha levan rakódva, de nem tudom hogy van e olyan ami a babára nem ártalmas. De szerintem menj orvoshoz mert nehogy nagyobb "bajotok" legyen
2009. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azonnal doki!!
2009. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért vártál vele eddig? Vigyázz nehogy tüdőgyulladásod legyen.Menj minél hamarabb orvoshoz. addig is igyál hársfa teát jó sok mézzel. Jobbulást!
2009. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!