Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiperinsulinémiám van. Mostaná...

Hiperinsulinémiám van. Mostanában nagyon sok vizet kezdtem el inni (kb.5.5 l/nap). Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Eddig is sokat ittam, de azért ennyit nem. Aggódnom kéne? Szerintetek átment cukorbetegségbe? 18/L

2014. febr. 17. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell aggódni. Tipikus tünet. Gyorsan fordulj orvoshoz.
2014. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ha nem figyeltél oda az étrendedre és a mozgásra. Kérj beutalót vérvételre/cukorterhelésre, ha cukorbeteg vagy, az általában már az éhgyomri vércukoszintből sejthető. Vagy akár otthon is megmérheted magadnak, esetleg bizonyos gyógyszertárakban, ahol végeznek vércukormérést. Nem tudom, mióta van hyperinsulémiád, de azt tudnod kell, hogy ez nem megy olyan gyorsan át cukorbetegségbe, hacsak nem étkeztél továbbra is helytelenül.
2014. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vizsgáltasd ki magad, mert ez nagyon sok folyadék!
2014. febr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1,5 éve diagnosztizáltak nálam hiperinslinémiát, azóta csinálom a diétát, és 4 havonta járok kontrollra.

Csak fel akartam magam készíteni, hogy mire számíthatok.

2014. febr. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!