Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan hámlik a szám, mit...

Állandóan hámlik a szám, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fogmosások alkalmával mindig alaposan megdörzsölöm a számat, hogy lejöjjenek ezek a bőrdarabok, de napközben újra olyan lesz. Mindig használok ajakápolót.

Elég kellemetlen, mert állandóan ellenőriznem kell, és ugye elég cikis lenne, ha valakivel úgy beszélgetnék, hogy bőrcafatok lógnak a számról...:/


2014. febr. 20. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az lehet egy enyhebb szomjusag jele is. Igyal tobb folyadekot, napi 2-3l. Hatha csak dehidratalt vagy.
2014. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen ajakápolót hazsnálsz? ha labellot akkor gyorsan dobd ki, az csak szárit rajta. A legjobb lenne shea vajat használni rá. Bolti ajakápolóból a neutrogéna ajakápolója jó de az meg angyon drága a shea vajjal sokkal jobban jársz teljesen természetes nincs benne semmi vegyi anyag és kenheted bárhova, mindenhol jó hatással van a börre. Ja és ne dörzsöld annyit. A bör megvastagszik ha minél többet van koptatva, ezért lehet csak heti 1-szer maximum 2-szer radirozni. Pont igy alakulnak ki a börkeményedések is pl a sarkon mivel állandóan ki van téve dörzsölésnek megvastagodk a bőr. Eza bőrnek egy védelmi reakciója. Lehet a te szád is ezért hámlik ennyire mert egyfolytában koptatod. de hajlam kérdése is, nekem csak akkor szárad ki ha náthás vagyok a férjemnek meg rendszeresen kell kennie, mert gyakran cserepes neki. (kozmetikus vagyok)
2014. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Többet is használok, mikor mi kerül a kezembe. Labello, Balea, Yves Rocher, meg mikor mi van. Sheavajat szájra még nem próbáltam. Folyadékot 1,5-2 literrel azért meg szoktam inni.

Köszi!

2014. febr. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!