Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Melyik a jobb?

Mit tegyek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Jövő hónapba leszek 16 éves. Azt szeretném tudni, hogy szerintetek a gyanta jobb, vagy az epilátor? Már kb. van 2 éve Philips epilátorom, egyszer próbáltam ki, rengeteget kínlódtam vele, mire végeztem. Nagyon fájt, nem igazán vagyok jó fájdalomtűrő. Utána ki is pattogott. Gyanta jobb lenne? :) Eddig csak borotváltam, mert féltem, hogy mennyire fog fájni a gyantázás és az epilálás. De már nagyon ideje lenne rászoknom vagy gyantára, vagy epilátorra.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2014. febr. 21. 23:56
 1/3 anonim válasza:
hónaljgyantát én is kibírtam, arról tudok infot adni, hogy nem annyira gáz, gondolom a többi is hasonló, vagy kevésbé fájdalmas. hirtelen fájdalom, pár másodperc, aztán kis nyugi, szerintem ilyen szempontból jobb, mintha folyamatosan darálod a lábadról a szőrt egyesével :D 20/F
2014. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem epilálni,a gyantát fájdalmasabbnak éreztem. Kipattogni gyanta után is ki tud. Ez ellen vegyél epilálás utáni krémet,lehet kapni drogériákban. Próbáld ki a gyantát és az epilátort is,majd kiderül Te melyiket szereted jobban.
2014. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem hónaljra a borotválás a legjobb, akár 2 naponta is érdemes lekapni.

az epilátort nem mindenki bírja máshol, mint a lábszáron. szerintem lábra meg az a legegyszerűbb.

én próbáltam epilátort hónalja, de elviselhetetlen fájdalom nekem, fazonra még csak-csak ment, de ott kipattogzott, ezért felhagytam vele. (inkább ott is borotválom. heti egyszer, de ha megyek strandra, inkább áthúzom a bikini alól kilátszó börfelületet a borotvával)


az a véleményem a gyantáról, hogy alkalmakra megteszi, de mivel kell egy bizonyos szőrhosszúság, hogy tépni lehessen, így aki gyantáztatni megy, pont szőrösebb az év legtöbb napján, mint aki borotvát használ.


én mondjuk eléggé gyengeszőrű vagyok, a lábamat epilálni kéthavonta szoktam, sokan csupasz békáznak is, szerencsés vagyok :)


fazonra egyszer mentem gyantázni egy kozmetikusbarátnőm unszolására, hát tök ciki volt az a két hét, míg bundát növesztettem (hát a páromnál szabadkozhattam is sokat, mert ugye nem minden pasi szereti a dzsungelt odalent) :)


amúgy egy idő után megszokja a lábad az epilátort. a gyantához mindig hagyni kell nőni, és ugyanúgy fáj az is, ha nem jobban.

2014. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!