Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kaptam egy állásajánlatot egy...

Kaptam egy állásajánlatot egy kisebb gyógyszercégnél. Hosszabb távon mennyire veszélyes és káros az egészségre, ha valaki ilyen helyen dolgozik? Van védőmaszk meg gumikesztyű, de akkor is mindig belélegezni különféle porokat, folyadékokat. Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van védőmaszk, akkor nem lélegezel be semmiféle port...
2014. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sőt, elszívófülék alatt kell minden por- és cseppképződéssel járó munkát végezni.
2014. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ott dolgozni veszélyes, hanem bevenni..
2014. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igenis veszélyes. Hiába az elszívófülke és a pormaszk, nem minden ellen védenek és sajnos személyes tapasztalat, hogy a védőeszközökre, az elszívó kiépítésére - mivel hihetetlenül drágák - gyakran nem költenek eleget. Nálunk (nagy gyógyszercég) pl. az irodákban is érezni az oldószerszagot, amire etanol esetében még akár legyinthetne is az ember, de mi konkrétan benzolt lélegzünk be, ki tudja mióta. A legnagyobb hazai cégnél szteroidot gyártanak, ott nőgyógyászati megbetegedéseik vannak az embereknek..

A gond az, hogy mi töményen dolgozunk a hatóanyaggal. Amiből a beteg mondjuk 1 milligrammot használ, te abból tíz-húsz kilókkal fogsz dolgozni, naponta. Így még ha meg is kapod a legjobb védőeszközöket, kérdés, hogy azok a gyakorlatban is védenek-e a hosszú távú expozíció ellen. Papíron igen, de a paír sokmindent elbír..

2014. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ott a pont. Utolsó válaszoló írásán merengtem, és nagyon gyakorlatias. Elhamarkodtam a saját válaszomat.
2014. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. febr. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!