Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Tanácstalan...

Mi lehet a bajom? Tanácstalan és kétségbeesett vagyok.

Figyelt kérdés
Mitől lehet mostanába kicsit magasabb a vérnyomásom? Olyan 150/80-90 között szokott lenni. A nyakam is ropog és fáj ha forgatom. Eléggé stresszes vagyok. Meg ha mondjuk megyek orvoshoz,szólítják a nevem hirtelen elkezd gyorsan dobogni a szívem és olyan érzésem van mint aki mindjárt elájul, és a fejem is nyom. Étvágyam se nagyon van és néha hányingerem is van. Orsvos felírt Cerucalt meg egy vitamint és ezzel el is küldött. "Majd menjek vissza 1 hónap múlva" Viszont nagyon félek,hogy esetleg rosszabbul leszek,hogy felmegy annyira a vérnyomásom,hogy agyvérzést kapok vagy valami más bajom lesz. Ami aggaszt,hogy még csak 21 éves vagyok.!

2014. febr. 22. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak idegeskedősebb vagy, a kicsit magasabb vérnyomás is emiatt van.
2014. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy a rendelőben izgulsz (hívhatjuk fehér köpeny szindrómának) természetes, a legtöbb ember, ha orvoshoz kell menni, ideges.

A vérnyomásodat otthon méritek ilyen magasra? (150/90) vagy orvos (mert ott az idegeskedés miatt nyilván kicsit magasabbat fog mérni.)

Vegyél pásztortáskát (gyógynövény, és forrázatot készítünk belőle) és minden nap igyál meg egy pohárral a készített teából ízesítés nélkül. Ne két nap alatt várd a csodát, de 2-3 hét múlva fogod érezni a hatást. Gondolom van otthon vérnyomásmérőd, fogod tudni ellenőrizni a vérnyomásodat! :-)

Nálunk a családban helyretett tökéletesen magas vérnyomást!


[link]

2014. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sportolj rendszeresen! Még most ezzel helyre tudod hozni a vérnyomásod. Az én lányomnak is magas volt, és az iskola orvos ajánlotta. Teljesen rendbe jött neki. Heti 3 -4 alkalommal kellene az edzés.
2014. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
REndszeresen sportolok. Focizom,heti 3 alkalommal és napi szinten futok.
2014. febr. 22. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl streszes életet élsz. Fölöslegesen aggódsz, nyugi , ne idegeskedj.
2014. máj. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdődő pánikbetegség, szorongás.
2014. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia?
2014. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!