Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap elég sokat kell majd...

Holnap elég sokat kell majd állnom, hogy kerüljem el az ájulást? Help!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennem, innom kell előtte, de ezek általában nem jönnek be, szinte mindig leesik a vérnyomásom, ha kajálok, ha nem. :(


Tudnátok valamit ajánlani, hogy mit csináljak? Leülés kizárt.


Esetleg valami nyugtató gondolat, amivel távol tudom tartani?



2014. febr. 22. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Miért jáulnál el? Mennyi az a nagyon sok? Én heti 6-szor 10 órában dolgozom, egy percre sem engednek leülni, a negyedórás kajaszünetünkben is állva eszünk, de még soha egyszer sem ájultam el.
2014. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kávé?? Koffeines tea?
2014. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Körülbelül másfél óra.

Próbálkoztam már kávéval, és fel is vitte, de aztán rohamosan leesett, és már ájultam is el... :/

2014. febr. 22. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
ha van rá lehetőséged, akkor csinálj a lábadra kompressziós kötést. ez azt jelenti, hogy a lábadat jó erősen kötöd be fáslival, és ahogy haladsz a térded felé, úgy lazítasz a kötésen. én ezt csinálom, ha várható egy húzós nap és nem szeretném hogy csípőből leszakadjon a lában.
2014. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Azt hittem rengeteg időt kell állnod. Másfél óra??? Ne viccelj már! Ennyit sokszor állnak az emberek ha a vonatra várnak. Sokan 8-10 órát végig állják mert a munka ezt követeli meg. (én is naponta 5 órát egyfolytában állok)

Egyél szőlőcukrot, az nem engedi, hogy a vérnyomás leessen.

A fáslizás nem a legjobb megoldás, mert így akár el is szoríthatod az ereket..

2014. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szőlőcukor a vércukrot nem engedi, hogy leesen ;)
2014. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egészen más egy helyben állni 1,5 órát és más akár több órán keresztül munka közben állni,időnként sétálni,mozogni közben! Az a kis mozgás,amit közben tesztek elég arra,hogy a vérkeringést megmozgassa. nem a gondolatokkal van bajod,hanem a a vérnyomásoddal. A kávé nem jó megoldás,mert ugyan megemeli a vérnyomást egy rövid időre,de igen hamar le is esik utána. A fáslizás arra jó,hogy a vénás "telődést"megakadályozza a végtagokban,de az ájuláshoz semmi köze.A szőlőcukorról meg már írtál,hogy ,mire jó. Az evésen,iváson kívül amit megtehetsz,hogy amennyit lehet mozogsz közben.
2014. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Hála Istennek, nem történt semmi baj, kibírtam, még csak nem is szédültem meg.


Még egyszer köszi.

2014. febr. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!