Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Béres Actival Energia...

A Béres Actival Energia vitaminról vélemények?

Figyelt kérdés
Tényleg kevésbé fárad el az ember, ha szedi? Tapasztalatok? Kérem, csak olyan emberek írjanak, akik szedik/szedték... "Szerintem..." típusú válaszokra nem vagyok kíváncsi.

#energia #vitamin #multivitamin #Béres #Actival #béres actival energia #actival energia
2014. febr. 26. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
tengerimalac adag szintjén van, ha már vitamira akarsz költeni, keress egy rendes sportolók által ajánlottat amiben van is anyag...
2014. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pegazusi ***** válasza:
76%
kedves utolsó. ez a "nagyon okos" megállapítást csak nem valamelyik Lenkei könyvben olvastad? :) Jó a Béres Actival Energia. 1.5 évig szedtem, tényleg felpörget és elég is az a mennyiség. Ne hallgass a megadózist ajánló okosokra :) Nagy dózisra nincs szüksége az embernek! Soha nem is volt, hiszen nem is tudna megenni annyi mennyiségű zöldséget,gyümölcsöt, hogy a "mega" szintet elérje. :) Egyébként én több mint 10 éve az Actival Max-ot szedem és még megfázva sem voltam. Na ennyit erről :)
2014. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom ki az a Lenkei, de ha ilyet állít máris szimpatikusabb a számomra... amatõr hosszútáv futó vagyok és tapasztaltam, hogy a tvben reklámozott vitamin=placebo...

scitek multi pro pluszt szedek, azzal én sem értek egyet, hogy minden nap kell rengeteg vitamint szedni de 3-4 naponta egy adag lecsúszik, van mikor kevesebb is. amúgy mai bolti zöldségböl és húsból nem is venne fel az ember sok vitamint, de a falusi bioban még mindig hatványozottan több van...

A legtöbb divatvitaminba 60-100mg c-vitamint raknak, ez az ajánlott mennyiség, ezt a mondatot sokan félre értik, ez az a mennyiség ami kell naponta hogy ne kapj skorbutot és ne halj meg... de ha sportolsz, nehezet dolgozol, vagy ne adj isten bagózol, akkor a szervezet meghálálja a 2-4000mg c-vitamint testtömegtõl függõen.

Az meg, hogy nem vagy beteg mert elkerültek a baktériumok, vírusok stb az nem jelenti, hogy ne lehetne vitamin hiányod...

2014. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
jah és a vitaminnak nincs semmiféle felpörgetõ hatása, maximum akkor érezhetsz tõle "pörgetést" ha eredetileg egy erôsen vitaminhiányos legyengült egészségtelen állapotban vagy, de ha kiegyensúlyozott étrended van semmilyen vitamintól nem fogsz "felpörgetést" érezni... az a koffein, vagy a már említett placebo hatás...
2014. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostanában csak C-Vitamint szedek, és eléggé fáradékony vagyok. Orvosin tanulok és mire délután hazaérek, már hulla fáradt vagyok, és akkor még neki kell állni tanulni, időben lefeküdni, reggel meg korán kelni, és kezdődik az egész elölről. Valami muszáj szednem. (Legálisat :D )
2014. febr. 27. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
kora tavasz van, ilyenkor ha tökéletes étrend mellett tökéletes a vitaminháztartásod, minden nap alszol 9 órát, sportolsz, akármilyen egészséges vagy, akkor is fáradt vagy... ez a tavaszi fáradtság a változó fényviszonyok, az egyre hosszabb nappalok, és egyre kevesebb éjszaka becsapják a szervezetünket, a hormonháztartásunk azt hiszi, hogy egyre kevesebb idő van pihenni ezért aztán mindenki fáradt folyamatosan, ez egy teljesen normális dolog, és ahogy öregszel, úgy fog évről évre durvulni.
2014. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát.. február vége van. Nekem ez már hónapok óta van, és akkor még nem volt tavasz. Amúgy 19 évesen nem hiszem, hogy CSAK a tavaszi fáradtság miatt ENNYIRE ki lennék fáradva.
2014. febr. 28. 17:35
 8/9 pegazusi ***** válasza:
Próbáld ki és meglátod kinek van igaza! Egyébként én napi 2 szem Béres Actival Maxot szedek (amiből így 600 mg C-vitaminhoz jutok) no és nekem bevált. Neked is be fog :)
2014. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pegazusi ***** válasza:

# 3/8 Időpont 02-27 11:14

Amúgy meg egyetértek Veled! Nyilvánvalóan egy 120 kilós kőművesnek, aki pl. egész nap sódert lapátol más mennyiségre van szüksége, mint egy 50 kilós titkárnőnek aki egész nap csak a számítógép előtt ül :)

2014. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!