Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zavaros vizelet mitől lehet?

Zavaros vizelet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Olyan nagyon nem áttetsző...

Köszi!



#zavaros_vizelet
2014. febr. 27. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzés. Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2014. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nálam súlyosbodott is fájdalmas,véres vizeletté.


Egyes egyedül az mulasztotta el,hogy egy időre teljesen elhagytam a húst,(de tojást,tejet nem) az étrendemből.


Jó,ha úgy kezded a napot,hogy vagy 3 deci,de lehet több is forró víz ívás,nagyon jó tisztító és méregtelenítő.


Persze már eszem húst,de mindenképpen vannak hús nélküli napok,ha viszont,meglátom,hogy a vizelem megint nem áttetsző,megint csak zöldség-gyümölcs sok nyersen inkább.


Már 9 éve ez van,sok mindenre jó hatással van,az állóképességre, is,mert régen már du2-kor nagyon fáradt voltam,azóta viszont csak este 10-kor fáradok.


Az orvosokkal viszont nagyon rossz tapasztalataim vannak,a gyógyszerükkel elmulasztották két hétre és két hét múlva visszajött,a gyógyszerük kiirtotta a hüvelyflórámat,amit újra szintén vissza kellett állítanom gyógyszerekkel stb.Ez 4 hónapon keresztül ment így,mire besokalltam és kipróbáltam azt,amit írtam.41/N

2014. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 napig ilyen csúnya volt...elkezdtem szedni tőzegáfonyakivonatot...kb 6 tabiig jutottam...


Ma már tök szép áttetsző...fene se érzi ezt.


Meg megpróbáltam magamhoz képest sokkal többet inni.

Tejet már évek óta nem iszom, tejterméket sem. Húst igen...de sosem volt bajom tőle.


Azért nyomok még egy kis tőzegáfonyát a biztonság kedvéért...kár, hogy bántja kicsit a gyomrom...pedig ebben volt a legkevesebb adalék.

:-)


Köszi a tanácsokat!

:-)

2014. febr. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!