Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon erzekeny vagyok!...

Nagyon erzekeny vagyok! Nemtudom abbahagyni a sirast ha rakezdek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma egy olyan filmet neztem amiben egy lo meghalt. Ha en kivoltam. Elkezdtem zokogni. Csak kapkodtam a levego utan. Kb 20 percig ez igy ment aztan lenyugodtam majd megint rakezdtem.. De nem ez az elso ilyen eset. Ez normalis? Vagy tudok rajta valtoztatni? Idegesito hogy abba akarom hagyni a sirast de nem birom! Ilyenkor minden rossz eszembe jut es azok miatt is sirok. Vagy egyszeruen igy adom ki a stresszt? Valaki segitsen.!
2014. febr. 28. 00:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Nemcsak a filmeknel van igy. Ha suliban rosszabb jegyet kapok vagy leszidnak a tanarok. Konnybe labad a szemem es lehajtott fejjel ulok egy 3 percig mig elterelem a gondolataim. Vqgy ha itthon viccbol batyam piszkal. Elkezdek sirni ok meg rohognek rajtam. 15/L
2014. febr. 28. 00:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt vizsgáltasd ki a hormonrendszered. Erre a hormonoknak kőkeményen lehet hatása. Másrészt ha nem hormonális eredetű, akkor érdemes pszichológushoz fordulnod, és még korán megfogni ezt az egészet: felnőttkorodban a munkahelyeden majd nem rohanhatsz el zokogva, de már előtte, az egyetemi életben is kegyetlen sorsod lesz, ha nem bírod a stresszt...
2014. febr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, nézesd meg a hormonjaidat.

Mindenképpen menj el orvoshoz.

De 15 évesen lehet a pubertás hatása is, ilyenkor sok változás áll be a hormonrendszerbe.

A másik tippem, hogy valami lelki probléma okozza ezt, én 1.5-2 évig voltam így, mindenen bőgtem.

Most már jobb, gyakorlatilag magától elmúlt csak rendbe kellett hoznom az életem kicsit.

Most is könnyen elérzékenyülök, filmeken gyakran könnyezek, de a minap egy beteg cicát láttam a neten azon sírtam pl.

De anyukádhoz is fordulhatnál talán, biztos meg fogja érteni.


Hormonvizsgálat tényleg menj el, de nekem is írhatsz privit ha beszélgetni akarsz. :)

Csak úgy beszélgetni, de orvost is segítek keresni ha akarod.

2014. febr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A családi körülményeid milyenek? Vannak barátaid? Boldog vagy? Ért valami trauma az életedben?
2014. febr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!