Lilu8989 kérdése:

Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

A mai nap hajnalan vmire felkeltem. Fekszem az agyamon a baratom mellettem. Hirtelen egy fekete alakot pillantok meg a masik agyon.aztan azt latom hogy a BARATOM JON felem es szol hozzam.megfordulok az agyon a baratom nincs ott. Megint megfordulok es mar ott van. Aztan aludnek el de egy furcsa erzes jon elo rajtam,mintha nem tudnek megmozdulni,es egy kulonos zsibbadas fele a fejemtol az egesz testemen keresztul vegig megy. Kozbe gyorsan vert a szivem.aztan elmult.

Mi lehetett ez? Elegge ilyesTo volt foleg ahogy lattam a dolgokat.

Neha elofurdul az is h mielott elaludnek vagyis mikor csukom le a szemem erzek olyat hogy mintha zuhannek de nem egeszen olyan es egyre erosebben erzem ilyenkor nem.tudok megmozdulni csak akkor.ha megrazom nagy nehezen a fejem. Nagyon ritkan fordul elo ez. De amikor elofordul akkor van mikor egesz este ez van es nem merem becsukni a szemem mert akkor jon elo. Valaki megtudna ezt nekem mondani hogy mi ez? Arra is gondoltam mar viccesen hogy biztos ilyenkor rabolnak el az UFO-k :D koszi a valaszokat



2014. febr. 28. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez pszichés problémának tűnik, mintsem hogy az ufokhoz legyen köze. Szerintem keress meg egy dokit, mert ha tényleg ébren vagy ilyenkor, akkor hallucinálsz.
2014. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tunt hallucinacionak.nem is az ilyesztett meg hogy lattam a dolgokat.hanem az a fura erzes mikor csuknam le a szemem. Meg hogy nem tudok megmozdulni csak ha megrazom a fejem nagy nehezen :(
2014. febr. 28. 11:42
 3/3 manó1235 ***** válasza:
Az alvási bénulás (más néven alvási paralízis vagy alvásparalízis) közvetlenül elalvás előtt, vagy felébredéskor jelentkezik, és legfeljebb egy-két percig tart. Az érintett a szemén kívül egy izmát sem tudja megmozdítani, így még beszélni sem tud. Gyakran kíséri félelemérzet, társulhatnak hozzá hallucinációk (lidércnyomás), vagy testen kívüli élmény.
2014. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!