Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tud esetleg valaki valamilyen...

Tud esetleg valaki valamilyen praktikat a psziches hasi panaszokra?

Figyelt kérdés
Karacsonykor nagypapam majdnem meghalt gyomorverzessel, halistennek felgyogyult, azutan kisfiamnak tudogyulladasa lett majd kruppja, most meg a nagymam teljesen leepult par nap alatt es a masik nagypapamat vizsgaljak leukemia gyanuval, eleinte jol kezeltem a bajokat, aztan 3 hete kaptam egy belgyulladasos virust, orvoshoz mentem, majd a sok hasmenestol aranyerem lett azzal is element em orvoshoz kaptam kupot. Mostanra az van h a kozerzetem normalis, a szekletem is az ugy altalaban, de mikor er egy apro kis idegesseg egybol csavar a hasam egyett es megyek a wc-re es kicsit megy a hasam, azt nem mondanam h nagy mennyiseg, meg nem is surun kb ezen a heten 4szer de az a baj h az aranyerem is ujra kezd kijonni ettol a nehai hasmenesezestol es meg soha nem volt ilyen gondom, es nagyon idegesit h ha elterelodik a figyelmem akkor semmi hasbaj de eleg ha csak ragondolok es maris csikar!es ez egy ordogi korforgas! Ha valaki esetleg tudna vmi tanacsot adni azt koszonom!
2014. márc. 16. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A Dianetika könyvben le van írva, hogy a betegségek 70 %-a piszichoszomatikus és mi a megoldás.
2014. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok és helyesbítek: Az orvostudomány szerint a betegségeknek legalább 70%-a pszichoszomatikus, a Dianetika könyvből megtudhatod, hogy ezekben milyen szerepe volt az elmének. A Dianetikával eltüntetheted a pszichoszomatikus betegségeket.
2014. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet, ezt meg nem hallottam, de mindenkepp utana fogok nezni! A paleolit táplálkozás is állítólag jo erre , mindenképp ilyesmi dolgokat akarok kipróbálni , nem gyógyszert !:) köszönöm mégegyszer !
2014. márc. 16. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!