Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Altalanos levertsegre mit es...

Altalanos levertsegre mit es kitol kerjek?

Figyelt kérdés

A kerdes eleg oszetettnek tunik es nem tudom milyen orvostol mit kerjek vagy mit egyek.


Az a gyanum, hogy kronikus alacsaon vernyomasom (minimum is) van ami nem egyszer 81/55 csak a reggeli orakban es delre eri el a 90/60-at ket kaveval.

Ettol folyamarosan faradt vagyok. Depresszio szeru tuneteket is produkalok: motivalatlansag, altalanos rosszkedv. Plusz folyamatosan majd meg fagyok, ha nincs 24 fok.

Kaveval probalom "porgetni magam", de attol beremegek es raerosit az alvasi problemaimra is - mert az is van. Este nem birok lefekudni/elaludni, reggel nem birok emiatt felkelni, nem alszom valami melyen ellemben nappal nem vagyok igazan ebren...


(Ez a helyzet folyamatosan teszi tonkre az eletem.)


Iszom eleg vizet, salatat, gyumolcsot es hust is eszem rendesen. Reggelente futok 15 percet futopadom (amitol kapasbol 170 lesz a vernyomasom es majd elajulok.) Gyalog jarok dolgozni. Sem elhizva nem vagyok sem sovany nem vagyok.


Olvastam kulonbozo etvagy szabalyozo szerekrol, hogy "porgeti" az embert (felemeli a vernyomast, testhomersekletet jo fene tuja mit csinal meg) a figyelemzavar gyogyszerekrol meg hogy mellekhataskent elveszi az etvagyat.

Egyszer szedtem Hoodiat ami tenyleg porgetett, nem faztam, reggel konnyen ebredtem ... betiltottak mondvan veszelyesen megporgeti a szivet es egyebek.

Az haziorvos az elalvasi nehezsegeimre gyenge nyugtatot adott mondvan "neurozis" a vernyomasomra meg "igyak kavet". (Hat koszi...)


Milyen orvoshoz lehet - ugy ertem erdemes - ezzel fordulni? Melyik az a orvostudomanyterulet ami egyutt kezeli a testi es az lelki (bar gyanitom inkabb idegrendszeri) problemaimat amit okoz?



#depresszió #levertség #porgeto #kronikus alacsony vernyomas #alaszavar
2014. márc. 18. 16:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!