Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik kifejezetten férfiakna...

Létezik kifejezetten férfiaknak gyártott epilátor?

Figyelt kérdés
Nem túl fontos, ha nincs akkor veszek nőt, de gondoltam azért megkérdezem.

2014. márc. 19. 22:17
 1/8 anonim válasza:
Még nem hallottam róla, de amúgy miért akarna egy férfi epilálni? Ha megkérdezhetem :)
2014. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Epilátorban nincs külön női meg férfi, ez nem olyan, mint a borotva. Miben különbözne? Kitépi tövestől a szőrödet, ezen nem lehet sokat variálni. Ne olyat vegyél, ami rózsaszín vagy virágmintás és akkor nem lesz csajos. Nőknek lett kitalálva, mert nekik van igényük rá, férfiak nemtudom mire használnák, de nyugodtan használhatják, ha jólesik, semmi bajod nem lesz tőle, még a rózsaszín, virágmintástól sem.
2014. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát basszus, ha olyan férfiasan szőrös vagy, akkor jól megkínzod majd vele magad. Szerintem vegyél inkább egy x-epil gyantázót.
2014. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Mire használnák? Max. hónaljra, de az még egy nőnek is néha fájdalmas, a férfiaknak eleve alacsonyabb a fájdalomküszöbük, nem véletlen, hogy az epilátor nem nekik lett kitalálva. Ha a lábadat, karodat epilálnád, akkor pedig nincs több kérdésem. :D
2014. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla. Bátyám használ epilátort, női van neki. Ha nem mintás, akkor nem igazán lehet kategorizálni, tesómé sima fehér, bár nem is mutogatja, miért is tenné? :D
2014. márc. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam vele, pedig én is évek óta epilálom magam, és sokáig kerestem egy masszívabb, erősebb férfi epilátort. Minőségibbet válassz, mert az a tapasztalatom, hogy férfiszőrre az olcsók nem jók. Nekem volt már több is, és a mostani kivételével szenvedés volt velük szőrteleníteni, mert nem nagyon húzták ki a szőröket, csak rángatták, ami miatt aztán végül beletört. A mostani gépem viszont jó, kellően erősek a csipeszei, rendesen kiszed minden szőrt, mindenhonnan. :) Sajnos elég drága, de ez legalább jó gép. :)

Ilyen a mostani jól bevált gépem:

Silk-épil 7 Wet & Dry 7681 Legs, body & face

[link]


[link]

2014. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vannak olyan férfiak, akiknek a háta is ki van szőrösödve, ésakkor bizony jól jön az epilátor. Vagy ha erős mellkasszörzet is akad . :D
2014. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
... ja és még annyi, hogy ha epilálnál érdemes elötte leborotválni az érinttt területet, pár nap múlva nől egy kicsit és az epilátorral könnyebb lesz eltávolítani.
2014. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!