Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kidudorodik a csuklómnál a...

Kidudorodik a csuklómnál a csont és rohadtul fáj. Miért van ez? Mit csináljak? Ma vettem csak észre, kétlem, hogy eddig is ilyen furi lett volna a csuklóm. A másik nem ilyen.

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltehetően nem csont, hanem u.n. ganglion az ínhüvelynél, esetleg ínhüvely gyulladás (ha fáj).
2014. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges hogy az egy ganglion? Nézz utána. Nekem is ez van, de pár hét után nekem elmúlt a fájdalom és kicsit vissza is ment, megerőltetés hatására megint megnő és fáj. De mindenképp elmennék azért a háziorvoshoz, hogy ha nem az hátha tud segíteni benne mi is az, ha meg tényleg ganglion, akkor tud rá valami krémet írni, nekem is írtak.
2014. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy az ott csont. :/ Nem olyan nagy dudor csak érzem, hogy ott van és fáj.
2014. márc. 21. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor inhüvely gyulladás, megerőltetted. Pihentesd, borogasd, keneges valamilyen reuma krémmel, kerüld az egerezést azzal a kezeddel.
2014. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!