Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a dudor?

Mi lehet ez a dudor?

Figyelt kérdés
A medencecsontomnál (nem a csonton, hanem mellette) vagy egy kis dudor ami fáj. Pár napja kezdődött, először a bőröm fájt és érzékeny volt, de nem is ott ahol a dudor van hanem kb 10 cm-rel feljebb. Aztán két nap múlva megjelent ez a dudor, ami fáj ha megnyomom. Illetve néha a derekam is fáj, egy vonalban a dudorral, és reggelente az egész csípőm érzékeny, izomláz szerű fájdalmat érzek benne. Mi lehet ez?
2014. márc. 31. 19:09
 1/1 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló, valószínűleg ez is az lesz. Valami begyulladt ott, és fel van telve.

Én egy hétig próbálkoztam gyógyszerekkel és borogatással, persze szinte 0 eredménnyel. Aztán elmentem a sebészetre, ahol felvágták, kipucolták és azonnal jobb lett. Persze párszor még vissza kellett menni.

Megjegyzem, hogy én 1 hét után kb felállni nem bírtam olyan rossz volt. Gondolom ennek is vannak fázisai melyik durvább, melyik kezelhetőbb egyszerűbben.

2014. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!