Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Insomniás társaim! Nektek...

Insomniás társaim! Nektek segítenek a neten fellelhető alvást segítő zenék/hangok?

Figyelt kérdés

Pl. ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=1l13TSFrNgM


Vannak akik dicsérik (a kommentelők közt), vannak, akik rosszul lettek tőle, és ez jellemző általában az ilyen "zenékre"/hangokra. Én még nem próbáltam ki egyiket se, a fentin gondolkodok, de így hallgatva,valahogy "nem szimpatikus". Attól még hathat, lehet, hogy csak meg kell szokni? Vagy ha első hallgatásra "nem jön be", akkor jobb mellőzni?


(Egyébként bármilyen tippet szívesen veszek, amik segítenek elaludni. Világ életemben nehezen aludtam el, de a PMS időszakában, 4-5 óra is kell, mire felületesen el tudok pihenni, de azt is csak 2-3 órára, utána pedig olyan vagyok, mint akiből az életet szívták ki, szó szerint alig bírok járni. Altatót adtak, állítólag lódózis, nekem nem hat. Gyógynövényekkel szintén ez a helyzet. Szóval bármilyen tippért hálás lennék:)



2014. ápr. 8. 19:22
 1/1 anonim válasza:
ASMR. :)
2014. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!