Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja időnként görcsök...

Pár napja időnként görcsök mindenfelé, talp, comb, kar, kézfej, mellkas, nyak, stb. Mi okozza?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen, ha csak az egyik görcsöl is be, nem hogy vándorol.

2014. ápr. 10. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, kalcium hiány.
2014. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, megnéztem google-ban, mindenféle görcsöket okoz a hiánya.
2014. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ki tudja. Kálcium vesekövem van, azóta óvatosabb vagyok a tejtermékekkel, de azért nem vontam ki teljesen. De jó tipp, köszönöm. Utánanézek.
2014. ápr. 10. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Olvasd el ezt:

[link]

Nekem a görcsökre a magnézium segített. Magne B6, vagy valami multivitamin megoldhatja. Esetleg keress rá melyik zöldség, gyümi tartalmaz sokat és majszolj egy kicsit :)

2014. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is hezitáltam a kalcium és magnézium között, talán mindkettő hiányzik.
2014. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második cikket is. MagneB6-ot nem rég kezdtem el szedni, főleg a stressz miatt. De lehet, hogy mással is tuningolnom kéne magamat, is az államvizsga előtt :)
2014. ápr. 10. 11:40
 7/8 anonim válasza:
Lehet gerincprobléma is de lehet a kalcium-magnézium is.Nézz körül a proteron oldalon itt a legolcsóbb pl.a kalcium magnézium foszfor instant.Mi 1kg-ot vásárolunk a család részére napi szedéssel elég fél évig.Meg a rendszeres testmozgás segít.
2014. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A gerincre nem gondolnék, szerencsére, azzal nem volt sosem problémám, sőt ha orvos látja inkább megdicséri milyen ritkán látott egyenes tartásom van :) De azért odafigyelek erre is.


Mindenekelőtt próbálkozom a vitaminkúrával, mert tény, hogy a stressz jobban legyilkol mint kellene, plusz tavasz van, ilyenkorra amúgy is kifogytak a tartalékok.

Az oldal- tippet is köszönöm, utánanézek.

2014. ápr. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!