Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan akit nemzeti...

Van itt olyan akit nemzeti dohányboltban raboltak ki?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtátok feldolgozni? Velem két hónapja egyik éjjel történt meg, azóta nem javulok. Visszamentem dolgozni, szabadságot nem kaptam. Folyamatosan éjszakáztam azóta is, végigrettegtem az éjszakákat. Jelenleg táppénzen vagyok... Érdekelne más hogyan éli ezt meg.

2014. ápr. 19. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem naponta rabolnak ki a nemzeti trafikban. Nehezen tűröm.
2014. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Javaslom szívjál mást...
2014. ápr. 19. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Új melóhely... biztos, hogy még fognak nem is egyet kirámolni, én se érezném magam biztonságban, még akkor se ha olyan helyen lennék amit addig sose pakoltak ki, eleget hallani róla, hogy most a trafikok lett az új főcélpont.
2014. ápr. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak ugy tudnak kirabolni hogy pisztolyt szegeznek rad aztan add a kasszat. Engem karacsonykor mikor meg kezdo voltam ketszer is megloptak egyszer penzvaltas uruggyel, bekavartak 10ezerrel minusz, majd masnap jott egy masik a tobbfele cuccot keros. En hulye a pultra tettem a csik cigit amivel meg is lepet. Jo volt a fizetesem akkor.... Azota meg abban sem bizok aki csak egy cigit visz. Oriasi pataliat csap nehany vevo ha nem adom neki oda a bankkartyas fizetes elott a cigit. Pedig amig ki nem jo az elfogadva addig hozza se erhet.... A karacsonyi bidam aki loptt csik cigit azota 2x is probalkozott, hat fapofaval szolgalom ki foleg amikor szidja az osszes felmenomet mert "tolvajnak nezem" azert mert nem pakolok a pultra. Persze miutan elmegy fel ora szunet kene minimum mire lenyugszok.... De ha alandoan azon paraznek mikor jonn be valaki rossz szandekkal mar a gumiszobaban kattognek. Nem konnyu de nem szabad arra gondolni mi lenne ha. Az a legrosszabb ha rakoncentralsz a bajra mert bevonzod a bajt. Ha annyira nem megy akkor pedig jobb ha felmondasz. Egy melo sem eri meg az idegosszeomlast.
2014. máj. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!