Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy ájulásos rosszullétnek...

Egy ájulásos rosszullétnek mindig vannak előzményei?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy rossz közérzet vagy fejfájás vagy bármi más tünet van már percekkel előtte, vagy teljesen hirtelen történik az egész? Persze azokhoz szól elsősorban a kérdés, akik átéltek már ilyesmit, van tapasztalatuk.

18/L



2014. ápr. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak előzmények, de többnyire csak az veszi észre, akinek már volt több ájulása és tudja, hogy mik azok az előjelek, amire figyelnie kell.
2014. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy mi váltja ki. :D

De általában semmi. Szédülsz, érzed, hogy mindjárt elájulsz, de ez már csak pillanatokkal előtte általában.

2014. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor először ájultam el, már akkor is voltak előjelei, pl. szédülés, alig láttam, de akkor még nem tudtam, hogy elájulok. Amikor másodszor, harmadszor stb. ájultam el, akkor már sejtettem, mi következik.

Ez nálam így van, de ez az egész nagyon egyénfüggő. Ismerek olyat, aki minden előzmény nélkül ájult már el, semmi szédülés, semmi fejfájás.

2014. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak előzményei. Hála Isten már ha még messze is van, én már leülök ha tudok, nehogy baj legyen. Szédülés, sötétedik a világ, egyre messzebbről jönnek a hangok, és van egy általánosan rossz közérzet hozzá.Én már a gyomromba érzem, úgyh inkább menekülőre fogom.
2014. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!