Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért magasabb a testhőmérsékl...

Miért magasabb a testhőmérsékletem az átlagosnál?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta a lázmérő mindig 37,2 - 37,3-mat szokott mutatni, a normális 36,6 - 36,8 helyett, pedig nem vagyok beteg. (Nem testedzés után mérem, vagy ilyesmi, hanem csak úgy alaphelyzetben.)

Mitől van ez? Másnak is van ilyen?

Nagyon ritkán szoktam beteg lenni, tehát jónak mondható az immunrendszerem, esetleg a kettő össze is függ?


2014. ápr. 29. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A nem érzem magam betegnek, az egy dolog. Valóban nem vagy az? A tartósan megemelkedett testhőmérséklet lehet peteéréskor, ill., terhesség alatt, lehet betegség tünete is (pl. ciszta).
2014. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem meg 35,8-at, az nagyobb eltérés a normáltól, de nem haldoklok :P viccet félretéve, a 36,6-36,8 nem a normál, hanem az egészséges embereknél mért ÁTLAG. 1 fok ide-oda normális általában.
2014. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!