Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy teliholdkor...

Miért van az, hogy teliholdkor és menstruáció előtt, egyszerűen idegbeteg vagyok?! Mivel tudnám elfogadhatóbbá tenni ilyenkor magam?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt és telihold tájékán (ami gyakran egybe is esik) egyszerűen idegbeteg vagyok! De annyira, hogy konkrétan nem tudom elviselni magamat sem, másokat meg a gyerekeimet meg még úgyse! Egyszerűen mint egy vadállat, olyankor ordítok, minden baj, minden fáj és minden idegesít. Van erre gyógyszer? Orvoshoz mégsem mehetek ilyennel mert a pszichora küldenének.

2014. máj. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sport csodákat tud müvelni ilyenkor!
2014. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, csak sajnos nem mindig tudok elmenni kocogni meg aerobikozni. Van két pici gyerekem, segítségem meg nincs.
2014. máj. 12. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Sportolni otthon is lehet, ha mást nem, zenére gyorsan táncolni - lehet fülhallgatóval is, akkor a gyerekeket sem zavarja, ha meg ébren vannak, még nekik is tetszene a táncolás, ugrabugrálás.


Gyógyszer meg hasonlók nem segítenek, csak a megfelelö mennyiségü mozgás.


A gyerekekkel menj el minden nap sétálni legalább egy órára, az is jót tesz. És ilyen idöben meg még rosszabb idöben is meg lehet tenni, nem fog senki megfázni, ha mozogtok.

2014. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindennap elmegyünk sétálni, és sportolni is heti kettő-négy alkalommal szoktam. Aznap amikor mozgok tényleg jobban érzem magam. Nem feltétlen gyógyszeres segítségre gondoltam, valami gyógynövény vagy vitamin ötlet is hasznos lehet. MagneB6-ot szedek, C-vitamint és kalciumot.
2014. máj. 12. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!