Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Véletlenül belement az önbarní...

Véletlenül belement az önbarnító a számba, lesz tőle bajom?

Figyelt kérdés
A kérdés elég hülyén hangzik, de ettől függetlenül komoly. Mostanában önbarnító krémet használtam mert borzalmasan fehér vagyok.. többek között az arcomra is szoktam használni, azonban most véletlenül amikor az arcomat kentem a számhoz értem és éreztem a nyelvemen, hogy oda is került belőle. Abszolút nem nagy mennyiség, épphogycsak.. Többször kiöblögettem és le is töröltem jó alaposan a szám körül. Még mindig kicsit érzem a torkomban.Ettől a pici mennyiségtől lesz valami bajom?
2014. máj. 15. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ez nem szakértői válasz. Kicsi mennyiség és mi nők hány hajlakkot, stb-t belélegzünk, rúzsok sem egészségesek általában, szerintem nem lesz semmi baj, de ha rosszul lennél, akkor úgyis éreznéd, hogy gond van. Azt nem tudom elképzelni, hogy valami nagyon nagy bajod legyen tőle.
2014. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én számba domesztosz is ment már véletlenül, és nem lett tőle bajom, pedig az kicsit durvább cucc, mint az önbarnító. Nyilván nem étkezési célokra ajánlott, de amit a bőrödre kenhetsz, attól komolyabb bajod nem lehet. A sampont meg a szappant is megnyalogatja az ember néha-néha. Nyugi. :)
2014. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem elsz semmi gond, ez szinte biztos.
2014. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!