Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS. Mi lehetett ez? Nagyon...

SOS. Mi lehetett ez? Nagyon megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és mai nap a munkahelyemen elkezdett zsibbadni kicsit jobban a bal kezem,(kézfejem,ujjam) talán. Mint ha leakart volna bénulni de nem történt meg. Azóta hol érzek még benne kisebb zsibbadást hol nem. Kérdésem a következő. Lehetett-e ez esetleg agyvérzés? Ettől félek a legjobban. Köszönöm!

2014. máj. 28. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen neutológiai tünet. esetleg gerinc-, vagy nyaki csigolya probléma.
2014. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neurológiai akart lennei a nautológia. :-)
2014. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. Első körben a háziorvoshoz kell elmenni, és minél előbb.

Aztán kivizsgáltatni magad neurológussal és belgyógyásszal, kardiológussal stb.


2. HA minden rendben és nem találtak semmit, akkor viszont irány a pszichiáter! Van ilyen lelki probléma, ahol a pszichés zavar így jelentkezik és ma már remekül jól lehet kezelni is (nem csak gyógyszerrel).

2014. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
elmentem a háziorvoshoz aki azzal letudta a dolgot,hogy ilyen korban ne gondoljak már agyvérzésre. 1 hónapos véreredményeim /EKG-m tökéletesek.
2014. máj. 28. 14:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Menj vissza hozzá és kérj beutalókat, ki kell vizsgálni, hogy mi okozza.
2014. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
természetesen így lesz és köszönöm a válaszokat.. addig meg parázok tovább hogy agyvérzés lehetett e vagy nem! ? : /
2014. máj. 28. 14:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Agyvérzés az, hogy zsibbadt a kezed???

Olvasd már vissza, hogy miket írsz.


Szerintem neked pszichiáter kell. Nem akarlak megbántani, de ez egy nagyon durva hipochondriának tűnik nekem.

2014. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hipochondriás vagyok azt nem tagadom.. akármilyen tünetem van egyből rák..stb! Viszont minden előzmény nélkül elkezd zsibbadni a bal kezem elég ijesztő volt és ennek tudom be :/
2014. máj. 28. 15:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a tévézés közben a fotel karfán való könyökléstől is szokott néha zsibbadni a könyököm. Nem mindig, néha. De ha elzsibbad a kezem, eszembe nem jutna agyvérzésre, vagy infarktusra gondolni.
2014. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

agyvérzésnél nem ilyen tünetek jelentkeznének, infarktusnál meg sok egyéb lenne még.

túllégzés? próbáld ki, hogy kapkodod a levegőt egy fél percig és elkezdesz zsibbadni. egyébként szerintem is pszichés

2014. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!