Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég keveset eszek, és a...

Elég keveset eszek, és a napokban nagyon fáj a gyomrom és nem vagyok valami jol. Mi lehet a bajom? Büvebben lent

Figyelt kérdés
Nem érzem hogy éhes lennék, napok óta hányingerem van, és fáj a hasam. Elég keveset eszek mert napi kajám kb: 2 virsli meg valami szendvics vagy ha fött kaját eszek abbol is elég keveset. Sok baj volt már a hasammal, de nem tudom mit kéne tennem nem vagyok éhes. És melózok is nem nagyon van idöm enni amugy sem. 21 éves lány vagyok, 162cm és 54kg. Segitsetek kérlek
2009. dec. 31. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsődleges, hogy menj el orvoshoz! A Hasfájással nem szabad játszani!! Én orvosnak tanulok most; maximum felír egy étvágygerjesztő gyógyszert.bár nem minden esetben segít!Lehet, hogy ennek a folytonos hasi gondoknak Lelki eredete van....Ha nem kívánod az ételt akkor is egyél...Az is táplálék és szükséged van rá..és sok folyadékot igyál..

21 éves vagy 54 Kg..Szerintem sovány vagy a korodhoz képest..Mindenképp látogass el a háziorvosodhoz!

2009. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!