Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol erzem magam igy?

Mitol erzem magam igy?

Figyelt kérdés
Penteken buliba voltam, reggel jottem haza aludtam 2ig. Utana semmi bajom nem volt csak idegessegtol gyomoridegem igy nm tudtam nagyon enni. (de azert ettem). Utana bementem varosba este 11kor mikor jottem haza, nagyon elkezdtem szedulni (addig nem.volt semmi bajom), majd itthon nem tudtam elaludni, mert ahogy fekudtem forgottvelem az agy. 3kor keltem, nyomott vagyok, faj a fejem, szedulok, semmi energiam. Mi bajom? Idegessegtol es panikbetegsegtol lehet ez? Nagyon rossz. Mintha almodnek vagy nem tudom..
2014. jún. 15. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Alkoholt most hetvegen semmit nem ittam, nem fuveztem.es semmi hasonlo..
2014. jún. 15. 17:54
 2/3 anonim ***** válasza:
A "de azért ettem", az mit jelent? Mennyit? Mert ha nem eszel, akkor alap hogy szédülsz... Enni kell, és elmúlik ;)
2014. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zenamistress válasza:
bekeverhettek valamit a piádba ami később szívodott fel, igyál sok vizet h kiürüljön.
2014. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!