Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csütörtökön elájultam, lehet-e...

Csütörtökön elájultam, lehet-e valami bajom?

Figyelt kérdés
Az évzárón elájultam. Utánam kaptak, de nem tudtak eléggé megfogni, a földön feküdtem. Nem tudom mi lehetett a baj. Nem volt különösen meleg, fújdogált a szél és árnyék is volt. Ettem illetve ittam is eleget és nem szorított a ruhám vagy ilyesmi. Korábban még nem ájultam el, olyan volt, hogy rosszul lettem (szintén iskolai rendezvényen), de az más volt. Akkor éreztem, hogy baj lesz és még előtte elvonultam. Most viszont olyan hirtelen jött az egész. Hirtelen megszédültem és minden homályos lett, villódzott és elsötétült, aztán arra ébredtem, hogy ketten próbálnak becipelni az épületbe. Még most is fáj a hátam, a fejem is fáj, de nem "kívülről" (értsd seb). Mitől ájulhattam el? Mit tehetek a fájdalom ellen és normális-e?

2014. jún. 20. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beütötted a fejedet esés közben. Én megmutatnám orvosnak a biztonság kedvéért, ha fáj.
2014. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad a háziorvossal. Ad beutalót laborba és még ahová indokoltnak tartja.
2014. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alacsony vérnyomás
2014. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni! :)

Simán lehet, hogy leesett a vérnyomásod (az emberek túlnyomó többségénél akkor is jelentkezik az ájulás hosszú ideig történő ácsorgásnál, amikor esznek-isznak eleget). Ha fáj, akkor azt megmutathatod dokinak, de nem valószínű, hogy komolyabb bajod van, bár látatlanban nem akarok okos lenni.


Jobbulást és kellemes nyarat! :)

2014. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Még most is érzem egy kicsit, de már közel sem olyan vészes. Szerintem nincsen semmi bajom. Nem tudom mi történhetett, lehet, hogy tényleg a vérnyomásom vagy csak túl sokan voltunk összetömörülve(:

2014. jún. 21. 18:35
 6/7 Dana1996 válasza:
Nekem is volt ilyen és én súlyosan vas hiányos voltam szerintem menny és nézesd meg
2014. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is vérvétel. Vérnyomás, vércukor mérés. Én nyáron mindig rettegek, tudod a meleg hatására kitágulnak az erek, ez okozhat vérnyomás esést, velem is előfordult. Rengeteget kéne inni. Mozogsz eleget?
2014. jún. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!