Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? (Kérdésed túl...

Mi bajom van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nagyon furán és rosszul érzem magam, idegességgel és fejfájással kezdődött, majd szédülés a kezem olyan fura, mintha nem tartozna a saját testemhez vagy nem tudom ezt így megmagyarázni, mozgatni tudom meg minden, de mégis olyan furcsa. Álmos is vagyok (bár az tény, hogy nem sokat aludtam mostanában) és pánikolok és halálfélelmem van. Ez lehet valami pszichés gond vagy más? Mi lehet? 15/L

Pánikbeteg vagyok.


2014. jún. 25. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod egy kérdés, vagy egy kijelentés?

Mert ha kérdés, akkor igen, az vagy, ha kijelentés, akkor meg a válasz a kérdésedre, és kezeltetni kell.

2014. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kijelentés. Akkor attól van ez az egész?
2014. jún. 25. 21:25
 3/4 anonim válasza:
Fordúlj pszhiáterhez!
2014. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak józan paraszti ésszel agyalok, nem vagyok szakértő a dologban, de szerintem attól van. Fordulj orvoshoz vele.
2014. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!