Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szinte folyamatosan izzad a...

Szinte folyamatosan izzad a tenyerem, es a talpam, semmilyen kenocs, spray, nem hasznal. Nincs szaga, hanem olyan nyirkos vizes jellegu. Mitol lehet? Legtobb orvos a stresszt mondja, de nincs tobb problemam mint egy atlegembernek ugy erzem. Valaki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a hónajam izzadt nagyon és nem volt szaga,olyan volt mintha levízesedtem volna és semmi nem segített,majd egy solution antisudorica nevű szert vettem vény nélkül a gyógyszertárba és benektem fürdés után a hónajam vele(kb 360 ft)és elég volt heti egyszer használni.Hónaj esetén mindig leírom hogy frissen borotvált területre nem kenjük fel mert csíphet,de itt talp és tenyér az érintett terület.Egy kis mennyiséget kell felkenni vatta darabbal,vagy fülpiszkálóval és kész is.


próbáld ki,ha nem segít akkor nézz utána interneten mert hallottam egy olyanról hogy túlzott izzadás van akiknél hóanjnál,van akinél egész testénél jön ki.Vagy műtéttel szokták orvosolni,vagy botox injekcióval blokkolni azt a részt ami ezért felelős.De szerintem nálad nem erről van szó,de nézz ennek is utána.

2014. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet kiprobalom... Olyan viz jellegu,se szaga se nem olyan,mint a tipikus izzadtsag... hideg a tenyerem,talpam,es tiszta viz...
2014. jún. 29. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
olcsó a szer így nem vesztesz rajta sokat,előtte meg kell mosni jól,majd szárazra törölni és vékonyan felkenni,sajnos kezelési útmutatót nem adnak hozzá.
2014. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigy probléma.nézessd meg. Az okoz ilyet.nekem is az van es tipikus tünete.
2014. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!