Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok ellazulni, se...

Nem tudok ellazulni, se aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most is ez van, valamit kell csinalnom mert nem tudok lenyugodni. Hiaba fekszem le idoben semmit sem er, csak jar az agyam egyfolytaban.A testem faradt de az agyam nem tud pihenni. Ugy szoktam kelni reggel, hogy be van allva a karom meg a nyakam. Ugyanis teljesen befeszitem az izmaim valamilyen oknal fogva. Alig alszom ez miatt. Vegyek be altatot? De tul fiatal vagyok hozza. Mit csinaljak? Segitsetek.
2014. jún. 30. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a magnézium + stresszoldó jóga vált be.
2014. jún. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a csikung golyók segítenek az ellazulásban és megnyugvásban.

Mondanám azt hogy lefekvés előtt dobj be egykét felest de az az igazság hogy az nem megoldás lenne.

Elképzelhető hogy nem teljesen fárasztottad ki magad?

Délutánonként nem szoktál szunyókálni? :)

Esetleg van izomlazító krém is esetleg lóbalzsam meg ilyenek,egy próbát ezek is megérnek szerintem.Ami fontos:Jó és kényelmes legyen az alvóhelyed,lehet hogy csak egy jó párnára lenne szükséged mert túl elhasznált vagy új ágyra mert a közepe besüllyedt vagy ilyesmi.

2014. jún. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!