Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy reggelente...

Mit tegyek hogy reggelente fittebb legyek agyilag?

Figyelt kérdés

Mert korán kelek 5 kor, majdnem mindennap 12 órát dolgozom egy üzletben.

Az a problémám hogy , hiába fekszem le korán és sokat alszok másnap mindig hulla vagyok...(de nem testileg) Reggel alig bírok felébredni, figyelni alig tudok, ilyenkor félig "álomvilágban" vagyok még. Volt már emiatt probléma a munkahelyen, alig vagyok képben. Kb. 5 óra hossza mire "normális leszek"

Mit kellene szednem, ennem, innom amitől rögtön friss leszek?

A kávé és energia ital kizárva mert nincs minden rendben a szívemmel.

Köszönöm.


2014. jún. 30. 21:35
 1/2 Doruss ***** válasza:

Figyelj az étrendedre, hogy kiegyensúlyozott legyen, egyél sok zöldséget. Ez segíthet, tényleg, tapasztalatból mondom. Simán lehet tápanyaghiány miatt a fáradtság.

Ha sportolni kezdesz, az is segíthet, növeli az alvás mélységét, hatékonyságát, reggel pedig beindítja az anyagcserét.

Érdemes lenne valami egészséges, változatos, energiadús reggelit kitalálni, az egész napi anyagcserére hatással lehet az, hogy mit eszel reggel.

2014. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nem sportolok semmit viszont mindennap eszem gyümölcsöt, sőt az egész napom evésből áll :)

Meg amilyen fáradt vagyok hétköznap a hétvége már lustálkodásból áll..

2014. júl. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!