Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, a magasabb vérnyom...

Mit tegyek, a magasabb vérnyomás érdekében?

Figyelt kérdés
Általában, 68/51 a vérnyomásom, pulzus 40. De csak ritkán szédülök vagy érzem magam rosszul. Viszont ha megiszok ha folyamatosan kávézok, és a vérnyomásom közelít a 120/80hoz, akkor nagyon rosszul leszek. Most akkor hagyjam ilyen alacsonyan?

2014. júl. 9. 16:54
 1/2 anonim válasza:
Ha a kávézás után rosszul vagy, de alacsony vérnyomás mellett nem fáj a fejed, nem szédülsz, szerintem nem baj, ha úgy hagyod. Nekem is elég alacsony, én amúgy szoktam rá kávét inni, hogy kicsit magasabb legyen. Meg hosszabb utazáskor ha nincs lehetőségem enni, akkor viszek magammal egy energiaitalt, mert ha nem eszek, akkor még alacsonyabb lesz, és elkezd fájni a fejem. Ezt egyensúlyozom energiaitallal. De egyébként normális esetben én sem vagyok rosszul alacsony vérnyomás ellenére sem.
2014. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, velem is ez van, de én nem szeretem az energia italt.

Azért köszi, ment a zöld :)

2014. júl. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!