Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bell féle arcidegbénulástól...

Bell féle arcidegbénulástól szédülhetek?

Figyelt kérdés
Szerdán reggel arra keltem hogy nem tudom lecsukni a bal szemem és nem mozog bal oldalt a szám. Voltam még aznap neurológián, mivel terhes voltam akkor még(másnap császároztak a 39.héten eclamsia és toxémia miatt) azt mondta az orvos hogy a huzattól. Fáj azóta is napi szinten a nyakam az oldala a fülem környékén, meg az erőltetéstől a szemem környéke is, meg gyerekkorom óta szemüveges vagyok, 8 éve pánikbeteg, és nem tudom hogy mitől szédülök ami megrémít. nem forgó jellegű, hanem ha megmozdulok, húz a fejem, vagy nem is tudom hogy írjam, nagyon ijesztő, holnap kezdem az elektromos inger terápiát és arcmasszázst mivel a szoptatás miatt semmi mást nem szedhetek. Segítsetek kérlek :( El vagyok nagyon keseredve, 27 éves vagyok.
2014. júl. 9. 17:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!