Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez gyomorideg?

Szerintetek ez gyomorideg?

Figyelt kérdés
Iskolába mindig nagyon izgulok h nehogy feleljek vagy ki kelljen mennyünk meg iesmik.Ienkor a gyomró nagyon dolgozik fáj és oly annyira mintha ahsmenésem lenne.nagyon rossz ez gyomorideg?mit csináljak ez ellen?káros?
2010. jan. 7. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha indig becsülettel készülsz az órákra nem kell félned a felelésektől. Az meg természetes ha ki kell menni óra alatt wc-re. Ajánlom még a NEUROSAN port, az kifejezetten gyomoridegességre való. A DM-be Herbáriába, gyógyszertárba is kapható. Egy kávéskanállal pohárba teszel, ráöntesz 2 dl vizet összekutyulod és egy hajtásra megiszod. Nyomelemekben gazdag tápanyag is egyben.
2010. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

próbálj sportolni (ha nem mozogsz rendszeresen), segít levezetni a feszültségeidet, sokkal jobban fogod érezni magad.

másodszor pedig, készülj, tanulj az órákra, a saját jövődet építed fel vele. ha nem tanulsz és egyest kapsz, az nem "ciki" vagy kínos abban az értelemben amitől Te szorongsz, viszont nem visz előrébb az életben! ha pedig nem tanulsz, és felszólítanak, azt mondod, elnézést, nem készültem. miért? sajnálod, hanyag voltál, kérsz egy lehetőséget h bepótold. ejnye-bejnye kisfiam/kislányom. ezért kár pánikba esni :-)

2010. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm és ha készülök akk is félek...ien vagyok de naon köszike a válaszokat:D
2010. jan. 7. 21:44
 4/8 anonim válasza:
én is igy vagyok ezzel nagyon félek mindentől de probálom nyugtatni magam csak mély levegő , és a szünetbe meg beszélgetni kell h elterelje a gondolataidat.
2010. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tulságosan lelkiismeretes vagy magad nak kel legyöznöd a tanárokal kelene eröl beszélni hogy ök tudjanak eröl és akkor ök remélhetöleg mondanak valamit neked pl, jaj szegénykém hi szoktál készülni kedvelek téged hasonlo és igy kialakul valami kapcsolat féle probáld meg mert nagyon szenvedsz emiat beszélned kell a tanárokal,igérd meg!! tt.zl.
2010. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne a gyogyszereket szegyed a tanárok a korokozok, öket kell megpuhitani, a gyogyszert maj hagyd meg felnöt kora majd amikor az anyos miat leszel ideges,vicces de igaz,tt.zl.
2010. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm máma már nem is volt gyomor idegem.egykicsit de nem fájt olyan iszonyatosan a hasam pedig volt 1-2 eset amikor kellett volna.Vittem teát is lehet az is,...:Dkösz még 1x
2010. jan. 8. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
hajrá !!tt.zl.
2010. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!